+370 67 27 94 34 info@slibinas.lt

Slibinas.LT

Rinkodaros paslaugos iš vienų rankų

Esame jauna bei ambicinga komanda, galinti Jums padėti tapti tiltu tarp Jūsų teikiamų paslaugų ir Jūsų tiesioginio kliento.

Nori pasiekti auditoriją, bet nežinai kaip?

Brandingas ir strategija

Stiprus brandas verslui suteikia pridėtinės vertės konkuruojant rinkoje

Socialinių tinklų rinkodara

Šiandien ypač svarbu, kokius tinklus ir kokią komunikaciją pasirinksite

Auditorijos analizė

Subursime žmones, kuriems aktuali Jūsų veikla, kuriems įdomu, ką rašote

SEO ir SEM

Naudojame naujausius įrankius ir technologijas, remiamės geriausia praktika.

Pagrindiniai prekės ženklo pranašumai

–  Suteikia pasitikėjimo ir palengvina pirkėjų apsisprendimą.

–  Išplečia vartotojų ratą, žinančių ir atpažįstančių produktus.

–  Gaunamas tam tikras garantas, pristatant naują savo produkciją.

–  Patikimas ginklas kovojant su naujais konkurentais ir jų siūloma produkcija.

Skaitmeninės rinkodaros įrankiai

Linkedin

profesinis socialinis tinklas, kurio esmė – ne asmeniniai, o profesiniai ryšiai. Personalo atrankų agentūros prisipažįsta, kad socialinis tinklas LinkedIn jau yra tapęs vienu svarbiausių įrankių ieškant darbuotojų ir kasmet jo reikšmė auga. Negana to, LinkedIn reikšmingas ne tik asmenims, bet ir įmonėms. Jei susikursite LinkedIn verslo puslapį ir reguliariai jame dalinsitės turiniu, tai bus pats geriausias įrodymas potencialiems klientams, kad Jūsų verslas gyvas. Sakysite, kad tą patį galima pasiekti ir Facebooke. Taip, teisybė, tačiau Facebooko jau nebepakanka. LinkedIno verslo puslapis – tai tarsi jūsų įmonės CV ar oficialesnė komunikacijos versija.

Google Ads

Google Ads yra viena optimaliausių priemonių internete, norint sulaukti greito lankytojų srauto į savo svetainę. Google Ads reklamos duodama investicinė grąža yra pakankamai didelė ir lengvai išmatuojama, kadangi suteikia galimybę mokėti tik tada, kuomet vartotojas atlieką tam tikrą veiksmą (mūsų atvėju paspaudžia ant reklamos ir yra nukreipiamas į Jūsų svetainę). Didžiausia priežastis kodėl Google Ads reklama veikia yra ta, kad ji suveda vartotoją su įmone būtent tuo metu, kai to labiausiai reikia pačiam vartotojui. Kiekvienas nukreiptas lankytojas į Jūsų svetainę jau yra suinteresuotas Jūsų paslauga/produktu. Jei Jūsų svetainė yra profesionaliai paruošta bei išlaiko aukštą koversijų reitingą – turite labai didelius šansus, jog Adwords atvestas lankytojas taps klientu. 

Facebook

Kitaip nei Adwords ar organinės paieškos reklamos metodai, kai mes esame matomi potencialiems klientams, ieškantiems mūsų, Facebook suteikia galimybę prieiti prie daugiau nei 1 mln. potencialių pirkėjų Lietuvoje! Kuriant ir administruojant sėkmingą Facebook Reklamą, svarbu “Išfiltruoti“ iš šios milžiniškos duombazės savo klientus, kurie pirks mūsų produktą. Facebook aplinkoje tai vadinama Auditorijos Parinkimu. Platforma leidžia nupiešti vartotojo paveikslą, kuriam, mūsų manymu, reklamuojamas produktas būtų įdomus. Šį paveikslą galima piešti pagal įvairius aspektus, pavyzdžiui: lytis, amžius, vieta, interesai, elgesys, naudojamos technologijos bei daugelis kitų aspektų.

Aukime kartu

Mes turime tai, ko JŪS ieškote